Image
Image
Image
Image
Image
این قاره‌ی سیاه، گرم، پر رمز و راز و هیجان‌انگیز پر از شگفتی‌های غافل‌گیرکننده است؛ کجای دنیا می‌شود این همه طبیعت آرام و وحشی را کنار هم داشت؟ غرش شیرها را از نزدیک شنید یا پرواز دسته‌جمعی فلامنگوها را روی دریاچه تماشا کرد؟
دومین قاره‌ی پهناور دنیا، با 61 کشور، دو تکه در دو سوی خط استوا، متنوع‌ترین آب و هوا و طبیعت و حیات وحش را دارد؛ صحراهای سوزان، جلگه‌های سرسبز، جنگل‌های انبوهِ مرطوب، کوهستان‌های آتشفشانی، دریا و رودخانه و ساحل، خاک حاصلخیز و تا دل‌تان بخواهد حیوانات بزرگ و رنگارنگ و عجیب و کمیاب.
آفریقا برای خودش پدربزرگی است؛ رود و کوه و جنگل‌هایش صدها میلیون سال دارند و زندگانی بشر را از همان چندین میلیون سال پیش و عصر حجر به چشمش دیده. در واقع این قاره‌ی الماس و کاکائو، قدیمی‌ترین سکونت‌گاه آدمی‌زاد است و خب سفر به آن همه‌جوره مزه می‌دهد؛ عاشق طبیعت و هیجان‌هایش هستید؟ دنبال ماجراجویی‌ها و کاوش‌گری‌های باستان‌شناسانه‌اید؟ می‌خواهید وسط این دنیای مدرن جادو و جنبل ببینید؟ دوست دارید دست خانواده را بگیرید و سفر کامل و بی‌نقصی پر از تفریح و خرید و بانجی‌جامپینگ داشته باشید؟! به آفریقا سفر کنید؛ قاره‌ی خونگرمِ پر از نام‌های آشنا که اگر همیشه فقط در کتاب‌ها و فیلم‌هایمان می‌شناختیم‌شان با یک بار سفر خاطره‌ی یک عمرمان می‌شوند؛ کازابلانکای مراکش، دماغه‌ی امید نیکِ آفریقای جنوبی، کیلیمانجاروی تانزانیا، نیل و اهرام ثلاثه‌ی مصر و جزایر بکر و رویایی، و پر از سکوت و آرامش سیشل و ماداگاسکار که جان می‌دهند برای ماه عسل.
خدا را چه دیده‌اید شاید حتی گذارتان افتاد و عید نوروز را با مراسم نوروزِ اهالی زنگبار گذراندید!
کیش
مشهد
تهران
لرستان
کاشان
همدان
شیراز
قشم