Image
Image
Image
Image
Image
قاره‌ی مختصر و مفید استرالیا، یا همان اقیانوسیه، لقب کوچک‌ترین قاره‌ی دنیا را یدک می‌کشد. دو کشور اصلی استرالیا و نیوزلند، به همراه جزیره‌های کوچک و بزرگی که تعدادشات کم هم نیست، روی هم رفته این قاره را در دل اقیانوس آرام تشکیل می‌دهند و سرزمین عجایبی تمام‌عیار و دوست‌داشتنی می‌سازند که سر زدن به آن، کم طرفدار ندارد.

سی هزار کیلومتر خط ساحلی و هزاران جزیره‌ی استرالیا، از همان ابتدای سفر، نوید یک تعطیلات آفتابی و لذت‌بخش را به مسافران می‌دهد؛ لذتی که با هیجان سفری به دل تاریخ کامل می‌شود.

کشورها و جزیره‌های کوچک و بزرگ استرالیا، هر کدام یک وقتی مستعمره‌ی انگلستان، فرانسه، پرتقال، اسپانیا یا آلمان بوده‌اند و فرهنگ اروپایی تاثیر بسیاری بر زندگی و آداب و رسوم و زبان و فرهنگ ساکنان‌شان گذاشته و ترکیب دلپذیری را –به‌خصوص در مورد معماری و غذا- به وجود آورده است.

جزیره‌های استرالیا، بسیار دوست‌داشتنی‌اند و –به شرط داشتن پول- می‌شود ماه‌ها در آن‌ها به گشت و گذار پرداخت، بی آن که حوصله‌مان هم سر برود. تنوع فراوان فعالیت‌های تفریحی، از پیاده‌روی گرفته تا غواصی و قایق‌سواری و حتی ورزش‌های زمستانی، هیجان را در تمام فصل‌های سال برای مسافران‌اش فراهم می‌کند.
کیش
مشهد
تهران
لرستان
کاشان
همدان
شیراز
قشم